اردیبهشت ۱۳۹۹

چرا سیاستمداری در جامعه ما عاقبت خوبی ندارد؟

  • از

در یک قرنِ گذشته، عمومِ فرآورده های مُدرنیته به کشورمنتقل شده است: از برق و راه آهن تا اتومبیل و هواپیما؛ از بلندگو و ضبط صوت تا چراغِ خیابان و تراکتور؛ از چاپخانه و اسکناس تا رادیو و تلویزیون؛ از جاروبرقی و ماشین لباس شویی تا عینک و آرام پز و بالاخره از خودپرداز و… ادامه »چرا سیاستمداری در جامعه ما عاقبت خوبی ندارد؟

چگونه کودک خود را تحسین و تشویق کنیم؟ (+ ۹ جملۀ حیرت‌انگیز)

  • از
چگونه کودک خود را تحسین و تشویق کنیم؟

هر کودکی باید به اندازۀ کافی از پدر و مادرش بشنود که آن‌ها به‌خاطر داشتن او خوشحال‌اند، بی قید و شرط به او توجه می‌کنند و دوستش دارند، و او را فقط‌وفقط به‌خاطر خودش تأیید می‌کنند؛ همۀ کودکان باید آن‌قدر این عبارات را بشنوند تا در عمق وجودشان رسوخ کند.

تمرینات کاردیو و کاهش وزن

  • از
دانستنی‌هایی درباره تمرینات کاردیو و کاهش وزن

به گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا (CDC)، یک رژیم غذایی سالم و فعالیت بدنی منظم برای کاهش وزن ضروری است.

برای شناخت احساسات خود وقت بگذارید،به این پنج دلیل

  • از

شناخت احساسات و توانایی مدیریت آنها یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که می‌توان به دست آورد. شانا نایت، کارشناس سلامت روان کودک، دیدگاه‌های خود را در مورد اهمیت درک و شناخت احساسات وعواطف کودکان و بزرگسالان در میان گذاشته است. افرادی که به خوبی احساساتشان را در‌می‌یابند و می‌توانند خودشان را آرام کنند یا رفتارسازگاری… ادامه »برای شناخت احساسات خود وقت بگذارید،به این پنج دلیل

۵ نکته در باره بی حوصلگی!

  • از

ملال در نظر اکثر ما، پدیده ای منفی است که باید با آن مبارزه کرد. صنعت تفریحات نیز به شدت با این ایده موافق است و می کوشد ما را متقاعد کند که حتی یک لحظه هم نگذاریم حوصله مان سر برود؛ به همین خاطر هر روز با فیلم ها، انیمیشن ها، بازی های رایانه ای و ابزار جدیدتر و مهیج تر به سراغ مان می آیند تا مبادا یک بعد از ظهر کسل کننده و ملال آور داشته باشیم.